Fibermaxi

Lazer Tüpünüzü Seçin

500w

1000w

500w

1000w

Fibermaxi

Çalışma Alanı - 150x300 cm

500w IPG Fiber Lazer
Güç Seçeneği Fiber Lazer (IPG, Maxphotonics)
Soğutma Tam Otomatik Gazlı Su Soğutma Sistemi
Boştaki Maksimum Hız 100m/dakika

Bizi tercih eden markalar

Kontrol Ünitesi

Nesting : Parça levha üzerine, kesilecek malzemeler hızlı ve en az fire ile otomatik olarak yerleştirilir. Parçaların kesim adetleri ve levha ölçüsü girilir, aralarında bırakılmak istenen boşluğu girdikten sonra nesting işlemi başlatılır ve fire oranı en aza iner.

Flycut : Bu özellik sayesinde birbirine paralel kesimleri, çok seri bir biçimde keserek zamandan çok büyük tasarruf edilir. Kare, daire, beşgen tüm kesimleri seri bir biçimde yapabilirsiniz.

Birleşik kesim: Dosyada yan yana gelen iki çizgiyi tek çizgi olarak kesmenizi sağlar böylelikle önemli ölçüde zaman ve enerji tasarrufu yaparsınız.

Yüksek Kesim Doğruluğu

R+ Raytools (İsviçre) Otomatik yükseklik algılama ve otomatik mercek hareketine sahiptir. Malzeme kalınlığına göre otomatik mercek yüksekliğini ayarlar, ilk delme işlemi esnasında zaman kazandırır. Operatöre yalnızca keseceği ürünün kalınlığını belirtmek kalır.

Hassasiyet: Yüksek kapasiteli mesafe sensörü (100 mikrosaniye döngü) ile malzemede oluşan dalgalanmalar sorun olmaktan çıkar.

Otomatik Odak: Kapalı devre mercek sistemi ve iç dinamik yazılımdan kontrol edilir. Kalınlığa göre ayarlanması gereken odak uzaklığı sistemde kayıtlı çalışır.Herhangi bir manuel işlem gerektirmez.

Boru Kesme Sistemi

40 mm-120 mm boru veya profil kesme kapasitesine sahiptir. Tek seferde en büyük 2.5m toplam-da 6m boru kesebilir.Opsiyonel sistemdir.

Hareketli Tabla: Çift tabla özelliği ile makine çalışmaya devam ederken, ilk tablada kesmiş olduğunuz ürünlerinizi toplayabilir ikinci tablada kesim işlerinize devam ederek zamandan tasarruf edersiniz.

Motor :
• Uzun (Y) eksende 2 adet 1500 watt Delta (Taiwan) Servo motor
• Kısa (X) eksende 1 adet 1500 watt Delta (Taiwan) Servo motor Eksen hareketleri kremayer sistemi ile yapılır. Motor ve pinyon dişli sistemi arasında fazladan tahrik elemanı kullanılmadığından ölçülerde sapma yaşanmaz. Yüksek hassasiyette işlenen helis dişliler sayesinde 2G İvmeye ulaşır.

Fibermaxiyi yerinde görmek ve denemek ister misiniz?
Müşteri temsilcimizle görüşün: 0554 346 11 78
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.