Teslimat Koşulları

Ürünlerin teslim süreleri stok ve imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. Siparişinizin kargo çıkışı ile dahanet bilgi almak istiyorsanız siparişinizi tamamladıktan sonra lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. 

Sitemizden yapılacak olan alışverişlerde 200 Ds/Kg kadar kargo fiyatı sistem üzerinden otomatik olarak hesaplanıp sizden talep edilmektedir. 200Ds/Kg aşan siparişlerinizde sevk maliyetleri (Kargo ,Ambar ,Nakliye vs) müşteriye aittir. 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Lazerci on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise sizi bilgilendireceğiz ve alternatif çözümler üreteceğiz. Ürünü tedarik edememe durumumuzda ödemeniz iade edilir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.