Teslimat Koşulları

Ürünlerin teslim süreleri stok ve imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.Siparişleriniz Minimum 24 Saat Maxsimum 48 Saat mesai saatleri içersinde kargo firmalarına teslimat yapılmaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Cumartesi,Pazar,Bayram ve Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. 

Sitemizden yapılacak olan alışverişlerde 1000 Ds/Kg kadar kargo fiyatı sistem üzerinden otomatik olarak hesaplanıp sizden talep edilmektedir. 1000 Ds/Kg aşan siparişlerinizde sevk maliyetleri (Kargo ,Ambar ,Nakliye vs) müşteriye aittir. 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Lazerci online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise sizi bilgilendireceğiz ve alternatif çözümler üreteceğiz. Ürünü tedarik edememe durumumuzda ödemeniz iade edilir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.