Fst1530 Flatbed Lazer Kesim Makinesi
Fst1722 Flatbed Lazer Kesim Makinesi
Fst1730 Flatbed Lazer Kesim Makinesi
Fst2131 Flatbed Lazer Kesim Makinesi

Lazer Tüpünüzü Seçin

100-130w Cam Tüp

130-150w Cam Tüp

250-400w RF Metal Tüp

Fst1530 Flatbed Lazer Kesim Makinesi

Çalışma Alanı - 150x300 cm

$100-130w Cam Tüp
Lazer Kaynağı CO2 Cam Tüp / RF Metal Tüp 250-400W
Soğutma Endüstriyel Gaz Destekli Su Soğutma
Tabla Kılıç veya kare tabla opsiyonel
Bağlantı USB / Ethernet
Hassasiyet 0.025mm
Maks. Hız 1200mm/sn
Çalışma Voltajı 220V AC, 50-60 Hz
Güç Tüketim 1200 W - 1400 W
Garanti Süresi 2 yıl makine 6 ay Tüp
* Fiyatlarımıza %18 KDV eklenecektir.

Bizi tercih eden markalar

Full Servo Sistem

Servo motor sistemler, açısal-doğrusal pozisyonlama, hız ve ivme kontrolünü hatasız bir şekilde yapan tahrik sistemleridir.Yeni Nesil Full Servo Sistem Flatbed Lazer Kesim Makinelerinde “Full Servo Sistem” olarak adlandırdığımız, tüm hareket kontrolünün servo motorlar ile sağlandığı bir yapı kullanılmaktadır. Servo motor ile sağlanan sistemlerde, İstenen tasarımın materyale sıfır hata ile uygulanması sağlanmaktadır.

Yeni Nesil Anakart

Yeni Nesil Full Servo Sistem Flatbed Lazer Kesim Makinelerinde elektronik aksamın omurgasında yer alan en önemli bileşen olan anakart, yüksek performanslı, hızlı ve hatasız bir çalışma sağlaması için özenle seçilmiştir. Yeni teknoloji anakartlar, servo motorlarla, yüksek hassasiyette, makinelerimiz ile %100 uyumlulukla çalışır, yüksek ekipman kalitesi ile üretimin sorunsuz ve sürekli olması için önemli rol oynar.

Vargellenmiş Çelik Yapı

Makinelerimizin hareketli aksamında vargellenmiş çelik yapılar kullanılmaktadır, bu işlem sayesinde hareketin pürüzsüzlüğü sağlanmaktadır. Bu durum makinelerimiizin daha uzun ömürlü olmasını, ve işlem yaptığı sırada oluşabilecek sarsıntıları önlemesini sağlamaktadır. Vargelleme işlemi lazer ekipmanlarının kusursuz çalışarak bilgisayardan aldığı veriyi kayıpsız olarak harekete aktarabilmesini sağlamaktadır.

Uzun Ömürlü Kullanım

Mekanik aksamı, kapalı makaralı ve yüksek hız rulmanları ile tasarlanmış olan taşıyıcı araba, hava ile temizlenip yağlı bez ile silindiği takdirde rulmanlar uzun yıllar sorunsuz çalışabilir.

Çalışma tablası altında vakum alanı ve kazıma esnasında oluşan toz veya dumanı emiş sistemi bulunmaktadır. Maksimum emiş sistemi az kirlilik ile en iyi sonuçlara ulaştırır.

Hemen Çalışmaya Başlayın

Creaspeed pro yazılımı kullanarak herhangi bir programdan elde edilen formatlardaki dosyaları kolayca işleme alabilirsiniz.

Dahili bellek ile makine içerisinde iş saklayabilir ve daha sonra seçerek çalışabilirsiniz.

3.5" Renkli TFT Ekrana sahip makine kontrol panelinde kayıtlı işlerin grafiklerini görebilir, işlem anında lazer kafanın konumunu ekrandaki grafik üzerinde de görebilirsiniz.

Servo Sistem Flatbed Lazer Kesim Makinesi yerinde görmek ve denemek ister misiniz?
Müşteri temsilcimizle görüşün: 0850 473 74 74
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.