GalvoZen

Lazer Tüpünüzü Seçin

100w

150w

250w

GalvoZen

Çalışma Alanı - 300x300 cm ~ 2000x2000 cm

100w Rofin Metal Tüp
Güç Seçeneği Rofin Metal Tüp
Soğutma Tam Otomatik Gazlı Su Soğutma Sistemi
Boştaki Maksimum Hız 40 m/dk
Garanti Süresi 2 yıl makine

Bizi tercih eden markalar

Optik Tasarım ve Dinamik Üç Eksen

Z ekseni olarak isimlendirdiğimiz 3. eksen dinamik odaklama görevini üstlenir. Bu sayede çalışma alanınızın tamamında ışın her zaman en ince odaklanır. Yüksek hızlı ve çabuk tepkime süresi verimliliği arttırır.Bu düzenekte THK Japan yüksek hassasiyetli lineer ekipmanlar kullanılmıştır.

Lazer ışınını mükemmel incelikte veya isteğe bağlı spot kalınlığı sağlayabilen IIVI Infrared USA mercekler ve aynaları ile donatılmış metrik motor teknolojisi ile donatılmış bir lazer sistemi olan optik sistem kullanılır. Optik Sistem kullanılan özel yazılım programlarla otomatik olarak odaklanmış ışın çapını çok hızlı bir şekilde değiştirir. Bu özellik , daha iyi geçişler, daha ince çizgiler ve gri tonlama skalası sağlar. Lazer ışığını yönlendirmekte kullanılan galvonometrik aynalarımız, hafifliği ve hızı ile iş üzerine yansıtılan desenin mükemmel şekilde doğruluğunu sağlar.

Otomatik Çalışma Alanı

USA üretimi Cambridge Technology CTI marka galvo motorları alanında en hızlı çözümü sunmaktadır. 40m/dk ya varan hızlarla üretim işlemini tamamlamaktadır.

Yazılımdan kontrol edilebilme özelliği sayesinde çalışma alanı değişimi için gerekli olan yükseklik ayarı ve dinamik eksen modülü pozisyonlama işlemi kolayca yapılır. Saniyeler içerisinde çalışma alanı değiştirilebilir ve istenilen optimum hassasiyet elde edilir.

Kırmızı kılavuz ışığı ile işlem yapılacak ürünü yerleştirmek çok basittir.Operatörün pozisyonlama esnasında hata yapmasına engel olur, fire maliyetinden kazanç sağlar.

Lazer Tüp Seçenekleri

Yerli uzman mühendis ve tasarımcılar tarafından, uzun ömürlü ve kaliteli RF metal lazer tüpler kullanılarak üretilen Galvozen Serisi, ağır şartlarda dahi sürekli ve hassas çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Konusunda uzman mühendisler tarafından mühendisliği yapılan Galvozen, henüz üretim ve montaj safhalarında iken teknolojik test ölçüm cihazları ile kontrol edilerek üretilmiştir.

Galvozen G3 ve G7 modellerinde işlem yapılacak olan malzeme, sektör veya uygulama şekline göre lazer güçleri farklı avantajlar sunmaktadır.G3 ve G7 modellerine uygun İngiltere üretitmi Rofin marka Co2 lazer tüpler aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

Galvozen'i yerinde görmek ve denemek ister misiniz?
Müşteri temsilcimizle görüşün: 0554 346 11 78
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.