KAYRA

Lazer Tüpünüzü Seçin

SR10i 100w

SR15i 150w

SR25i 250w

OEM45ix 450w

KAYRA

Çalışma Alanı - 150x300 cm - 210x300 cm

Güç Seçeneği Rofin Metal Tüp
Soğutma Tam Otomatik Gazlı Su Soğutma Sistemi
Tabla Bıçak Tabla
Garanti Süresi 2 yıl makine, 18 ay Rofin tüp

Bizi tercih eden markalar

Genel Özellikler

150 x 300 cm veya 210 x 300 cm çalışma alanına sahip, 100 watttan 1100 watta kadar INGILIZ ROFIN marka lazer güç seçeneği olan makinemiz, özellikle Reklam ve Mobilya sektörünün tercih ettiği modelimiz olmuştur.

Vargelli ergonomik çelik gövdesi, mukavemetli eloksal kaplamalı lazer kesim tablası ve kauçuk tampon ayaklar sayesinde temiz ve hassas kesimler elde etmeniz için tasarlanmıştır.

Rofin Lazer Tüp Farkı

Lazer tüpü, yekpare alüminyum levhadan üretilmiş köprü üzerine konumlandırılmış olup, lazer ışını yüksek kaliteli aynalarla lazer kafasına kadar yansıtılır. Özel tasarlanmış optik düzenek, toz ve dumandan etkilenmemesi için köprü içerisinde dizayn edilerek korumaya alınmıştır.

Yüksek kaliteli hassas servo motorlar, ve taşlanmış yüzeyli kramayer dişli ile akıcı calışma hareketi sağlar bu da kesimlerde yüzey kalitesini artırır. Ve mükemmel kesim sonucuna ulaşırsınız.

Üretime Odaklanın

Otomatik focus sayesinde, lazer kesim kafasında odaklama gayet basittir. Malzeme kalınlıklarını bilgisayardan girerek otomatik olarak konumlanır. Bu sayede işinizi hızlandırır ve kolaylaştırırsınız.

İş başlarken hava üfleme devreye girer, iş bittiğinde durur. Bu otomatik kafa hava kontrolü sayesinde hava sarfiyatı minimize edilir.

Kafa duman emiş sistemi geliştirilmiş olup, kesim esnasında çıkan dumanı makineden hızlıca tahliye eder.

KAYRA’yı yerinde görmek ve denemek ister misiniz?
Müşteri temsilcimizle görüşün: 0554 346 11 78
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.