Masalı Fiber Markalama Makinesi

Güç Seçin

220W

UV Flatbed Printer

$220W
Güç Seçeneği 220W
Soğutma Gerektirmez.
Ebat(CM) 90x60
Garanti Süresi 2 yıl makine
* Fiyatlarımıza %18 KDV eklenecektir.

Bizi tercih eden markalar

UV Baskı Makinesi

UV baskı makinelerinde, boya işlemi uygulanmasının ardından ultraviyole led ışıklar kullanılarak uygulanan boyanın çok hızlı bir şekilde kuruyarak sağlamlaşması sağlanır. Bu nedenle cam, ahşap ve metal gibi kaplamalı ya da kaplamasız hemen hemen her türlü materyal üzerine baskı yapılması mümkün hale gelmiş olur. Sert malzemelere direkt olarak baskı yapılabilir ve sıvama gibi işlemler gerektirmez. Bu durum renk tonlarının ilk günkü gibi canlı kalmasını sağlar, güneşte solma gibi istenmeyen etkiler oluşmaz. UV baskıda daha az uçucu organik madde ortaya çıkar ve kokusuzdur, ayrıca 10 renk katmanı aynı anda basabilme özelliği ile kabartmalı ve laklı baskı yapılabilir. UV baskı makinesinin çalışma alanı 90x50 ve güç olarak 220W’ dır.

Neden QUALOR UV Printer?

Çalışma alanı 90x60cm’dir ve bu alanın tamamına baskı yapabilir. Yükseklik sensörleri materyalin yüksekliğini otomatik algılar ve 15cm’ye kadar yükseklikteki materyallere sorunsuzca işlem yapabilir. 3 adet DX10/TX800 baskı kafası ile hızlı ve fotoğraf kalitesinde baskı imkanı sunar. Çalışma tablası vakumludur ve malzemeyi sabit tutar. Kabartma ve lak özelliği ile parlak ya da mat baskılar yapabilirsiniz. 6 ana rengin tamamı ile baskı yapabilir. Beyaz mürekkep karıştırıcısı ile boyanın donmasını engeller. Otomatik kafa temizleme özelliği ile baskı kafalarının ömrünü uzatır. Tüm renkleri aynı anda basabilme özelliği ise işlem hızını arttırmaktadır. Özel boya şişeleri boyanın bekleme ömrünü uzatır. Boya azalma uyarı sistemi vardır.

UV Printer

UV baskı teknolojileri, çevre dostu olması, hemen hemen her türlü materyal üzerine işlem yapabilmesi, kabartma yapabilmesi, baskı anında boyayı anında kurutabilmesi, baskının fotoğraf kalitesinde ve dayanıklı olması, gibi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. UV 9060 Flatbed Printer, 1440 dpi baskı çözünürlüğü sayesinde yüksek çözünürlükte uv baskılar yapabilmektedir.

UV Printer Makinesini yerinde görmek ve denemek ister misiniz?
Müşteri temsilcimizle görüşün: 0850 473 74 74
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.