UV Lazer Markalama Makinesi

Lazer Güç Seçin

3W

5W

UV Lazer Markalama Makinesi

$3W
Güç Seçeneği 3W | 5W |
Soğutma Gerektirmez.
Ebat(CM) 30x30
Garanti Süresi 2 yıl makine
* Fiyatlarımıza %18 KDV eklenecektir.

Bizi tercih eden markalar

UV Lazer Markalama

Özellikle cam ürünlerinize markalama yaparken herhangi bir kırılma ve bozulmaya neden olmadan hassas markalama yapmak için UV lazer Markalama Makinelerini kullanabilirsiniz. Bunun dışında plastiğin hemen hemen her türünde deformasyona neden olmayan teknolojisiyle UV Markalama Makinesi ile çok başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Geniş Bir Materyal Çeşitliliği

Neredeyse tek makine ile hemen hemen her türlü materyal üzerinde işlem yapmanın rahatlığını yaşayacaksınız. UV lazer markalama ile cam, metal, seramik, ahşap, plastik gibi pek çok materyalde sorunsuz, hassas ve deformasyon olmaksızın markalama yapabilirsiniz.

Minimum Deformasyon ve Hassas Markalama

Benzersiz işleriniz için materyal yüzeyinde deformasyon yaşamadan, tasarımınızı kusursuz bir şekilde uygulayabilirsiniz. UV markalamada lazer ışığının teknolojisinden dolayı daha az ısı oluşmakta ve bu nedenle malzeme üzerinde deformasyon çok daha az olmaktadır. UV lazer markalama makinesi, ısı nedeniyle doku oluşumunun istenmediği, elektronik devreler, klavye tuşları ve medikal ürünler gibi ürün çeşitlerinde çokça tercih edilen bir sistemdir.

UV Lazer Markalama Makinesini yerinde görmek ve denemek ister misiniz?
Müşteri temsilcimizle görüşün: 0850 473 74 74
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.